Kasım 08 2016

2016 ISK-SODEX Fuarı

Elektrostatik Filtre Uygulaması

İstanbul CNR EXPO’da düzenlenen Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı (ISK-SODEX 2016)’nda Czmair olarak biz de yerimizi aldık. Birbirinden çeşitli ürünlerin tanıtımının yapıldığı fuarda Czmair markasıyla piyasaya sürülen elektrostatik filtre ürünlerimizden biri olan 3.000 m3/h CZM-30QA elektrostatik filtre-klima santrali uygulamamızın sunumunu gerçekleştirdik. Sunumda kuyruk yağı ile birlikte pişirilen yiyeceklerin ortaya çıkardığı duman ve kokuların CZM-30QA elektrostatik filtre ile emilerek, hava kanalından dışarıya kokusuz ve dumansız bir şekilde aktarımını ziyaretçilerimizle beraber deneyimledik. CZM-30QA elektrostatik filtremizin çalışma performansı, koku ve dumanı sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırmasına tanıklık eden ziyaretçilerimiz tarafından büyük beğeni topladı.

CZM-30QA

Düzenlenen fuarda CZM-30QA ile ziyaretçilerin ve potansiyel müşterilerimizin dikkatlerini çekmeyi başardık. Gerek sunumumuz gerek CZM-30QA’ nın performansı ziyaretçilerimiz tarafından onaylandı.

Restoranların, mutfaklarında kötü kokuların içeriye yayılması ve müşterileri rahatsız etmemesi adına vermiş olduğu mücadeleyi, müşteri memnuniyetini CZM-30QA elektrostatik filtre yardımıyla rahatsız edici koku ve dumanın sorunsuz bir şekilde dışarı atılmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Tüm elektrostatik filtre ürünlerimiz çevre dostu olup, kötü koku ve dumanın bulunduğu her alanda içerde ve dışarda havanın temiz kalmasını sağlamaktadır.

Czmair markasıyla bir sonraki ISK-SODEX Fuarı’na aldığımız dönütler doğrultusunda katılım sağlamayı düşünmekteyiz.