Eylül 09 2017
Czmair Nusr-Et

Nusr-Et Elektrostatik Filtre Uygulaması

Nusr-Et Czmair’ı Tercih Etti

Sosyal medya hakimiyeti ve kalitesi ile adından çokça söz ettiren ve günümüzün en ünlü restoranlarından biri olan Nusr Et, mutfağındaki et, yağ kokuları ve dumanını czmair elektrostatik filtre uygulamasıyla gidermeyi tercih etti. Mutfak çok yoğun iş temposuna doğru orantılı bir şekilde sürekli olarak pişirilen yemeklerden dolayı kötü kokulara ve dumana maruz kalıyordu. Yanı sıra öncesinde kullanılan filtre uygulaması mutfak hacmine göre yetersiz kaldığından yeni arayışlar içerisine giren Nusr Et, Czmair elektrostatik filtre ile mutfağın boğucu havasından kurtulmayı amaçladı. Czmair olarak gerekli ölçümler ve en uygun konum tercih edilerek elektrostatik filtre uygulamamızı tamamlamak için çalışmalara başladık. Belirlenen konum dahilinde elektrostatik filtre montajını tamamladık. Uygulamanın çalışma ve performansını beraber test ederek elektrostatik filtrenin çalışma prensiplerine dair bilgilendirmelerde bulunduk. Ufak tefek test sürecinden geçen elektrostatik filtremizden memnun kalan Nusr Et, mutfak için doğru tercih yaptığını belirterek bizleri de memnun etti.

Elektrostatik filtrenin çalışmasında etkin rol oynayan aksamları, kontrol paneli ve ürünü tanımalarına dair mutfak yetkililerine gerekli bilgilendirmeleri yaparak filtrenin uzun ömürlü ve performanslı bir şekilde çalışması için tavsiyelerde bulunduk.

Keyifli süren uygulamanın ardından çalışır halde bıraktığımız elektrostatik filtremiz ile Nusr Et’e czmair ailesi olarak kokusuz, dumansız ve çevre dostu günler diliyoruz.